• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°

Hastane Yöneticisi

Hastane Yöneticisi-Başhekim Kaleminden...

Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak deneyimli personelimiz, kaliteli tedavi uygulamalarımız, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgiyle sağlık sektörüne duyulan güveni sürdürmek bizim asıl görevimizdir. Hizmet alıcılarımıza hizmetimizi sunarken bütün personelimiz ile güler yüzlü, karşılıklı anlayış, hoşgörü ve saygı çerçevesinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerin memnuniyetinin artması çalışmalarımızda en önemli motivasyon kaynağımız olacaktır.

Gelişen teknolojiyi takip etme ve hizmetlerimize yansıtma gayretinde olan çalışanlarımızla sizlerden gelen önerilere her zaman duyarlılık göstereceğimizi bildirir, esenlikler dilerim.
Uz.Dr Mehmet TOPAL


Uzm.Dr. Mehmet TOPAL
Özgeçmiş

1971 Yılında Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Kozaklı’da, liseyi Bursa’da okudu. 1995 yılında Cumhuriyet üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu. Şırnak Devlet Hastanesi, Kütahya Hisarcık ve Simav’da çalıştı. 2009 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon ana bilim dalında uzmanlığını tamamladı. Konya Akşehir Devlet Hastanesinde Anestezi Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2011 yılı Temmuz Ayından beri Hastanemizde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.